T-Mobile rusza z wirtualną księgarnią

1 minuta czytania
Komentarze

E-booki_1314627277417
Polska sieć uruchamia księgarnię dostępną na swojej oficjalnej stronie. Od dziś wszyscy klienci T-Mobile pobierając aplikację na system Android mogą czytać zakupione spośród 1700 tytułów książki. Według zapewnień, zakupione pozycje bez problemu przeniesiemy z jednego urządzenia na drugie. Oprócz zakupu wybranych książek, w ofercie znajdziemy sporo bezpłatnych e-booków. Wśród kategorii, które udostępnia nam znana na całym świecie marka, znajdziemy popularną literaturę faktu czy przewodniki, które zabierzemy ze sobą w podróż, jak i te tytuły bardziej porządane przez niektóre tylko grupy, z tematyki związanej przykładowo z prawem, ekonomią czy chociażby medycyną.

Ciekawą ofertę znajdą tu osoby pochłaniające książki. Za stałą opłatą wynoszącą 14,99 zł miesięcznie każdy klient będzie mógł pobrać jeden wybrany tytuł miesięcznie. Wśród nich znajdują się książki o dużo większej wartości. Płatność za książki będzie doliczana do rachunku abonenta sieci co z pewnością jest ciekawym rozwiązaniem ułatwiającym późniejsze rozliczanie.

Aplikację Ebooki pobierzemy bezpośrednio ze specjalnej strony T-Mobile lub bezpośrednio z Android Marketu. Niestety, testując program nie udało się nam poprawnie zainicjować jakiejkolwiek czynności. Jest to wersja beta, która może być niedoskonała, co też sami uświadczyliśmy. Tak czy inaczej pomysł, w szczególności z płatnościami może przypaść do gustu niejednemu klientowi sieci i jeśli sieć będzie go rozwijać, może spopularyzować czytanie książek w wersji elektronicznej.

źródło: T-Mobile Trendy 

Motyw