ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Modern Combat 3 nadchodzi

Autor: Michał Brzeziński Kategoria: Aplikacje
gameloft-logo

Gameloft znany jest z gier wysokiej jakości o odpowiednio wyższej cenie. Jedną z najbardziej znanych serii jest Modern Combat. Część pierwsza, Sandstorm oraz druga, Black Pegasus przez wiele osób wskazywane były jako najlepsze FPS-y (First Person Shootery) na Androida. Francuski producent oczywiście nie porzuca tak intratnych tytułów i już niedługo zamierza wprowadzić na rynek trzecią część strzelanki.

Jej podtytuł to Fallen Nation. Ale nas najbardziej ciekawi, jak wygląda sama rozgrywka. Poniżej możecie podziwiać trailer Modern Combat 3:

Niestety, widok samej rozgrywki możemy oglądać jedynie przez parę sekund. Ale ta chwila wystarczyła, żebyśmy mogli stwierdzić – warto czekać. Gra powinna ujrzeć światło dzienne jeszcze jesienią. Miejmy nadzieję, że Xperia Play nie dostanie tymczasowej wyłączności, w końcu właściciele pozostałych smartfonów już wystarczająco się nacierpieli.

Stworzonych zostanie 13 misji, a w trybie multiplayer będziemy mogli współpracować aż z 12 osobami jednocześnie.

Całość brzmi zachęcająco. Oby Gameloft nie zrobił nam przykrej niespodzianki, chociaż przy kontynuacji tak ważnej serii z pewnością będą chcieli zaprezentować najwyższą jakość. Jeszcze tylko niech francuska firma przeprosi się na dobre z Android Marketem i wszyscy będą zadowoleni.

modern_combat_3_android_1
modern_combat_3_android_2

źródło: androidcommunity.com

Sprawdź najnowsze wpisy