Android Market zaktualizowany

Aplikacje

android-market-new

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Android Market, czyli sklep z aplikacjami dla zielonego systemu jakiś czas temu diametralnie zmienił swój wygląd, znacząco odchodząc od poprzedniej formy. Ta transformacja wywołała szereg komentarzy i zyskała podobne grono zwolenników, co zagorzałych przeciwników. Dziś wypuszczona została kolejna aktualizacja, już nie tak znaczna, lecz również warta uwagi, gdyż wnosi od dawna oczekiwane udogodnienia.

Mniej ważną nowością jest dodanie funkcji „+1” przeznaczonej dla Google+, czyli możliwość podzielenia się wartościowymi programami przez portal społecznościowy.

W nowym Markecie mamy w końcu możliwość nałożenia hasła PIN wymaganego do potwierdzenia chęci dokonania zakupu aplikacji. Już nie musimy się obawiać, że dzieci, młodsze rodzeństwo bądź znajomi bawiąc się smartfonem bez naszej wiedzy obciążą nam zbędnie portfel.

Android Market powinien automatycznie zaktualizować się do werjsi 3.1.3 już niedługo, jeżeli nie chcecie czekać, to plik APK możecie pobrać stąd.

Czy zdarzyła się Wam kiedyś sytuacja, by ktoś bez zgody zainstalował płatny program na Waszym smartfonie?

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x