Minecraft oraz FIFA 2012 na Xperię Play

Aplikacje

xperia play

Posiadacze Xperii Play po raz kolejny mają powody do zadowolenia. Najpierw jeden z deweloperów XDA otwiera im furtkę do świata Playstation One, a teraz smartfon dostaje dwa nowy tytuły na (chwilową) wyłączność.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przede wszystkim – długo oczekiwany Minecraft. Od początku wiadomo było, że Xperia Play będzie pierwszym urządzeniem z Androidem, umożliwiającym tworzenie własnych konstrukcji w tej popularnej grze. Aplikacja kosztuje 20,21 zł, a przed kupnem zalecamy sprawdzić wersję demo.

Kolejną propozycją jest FIFA 2012, wydana przez Electronic Arts. Do tej gry nie trzeba przekonywać – znana seria oraz marka EA są wystarczającą reklamą. Niestety, na premierę musimy jeszcze poczekać, chociaż nie więcej niż kilka tygodni.

Posiadacze pozostałych smartfonów nie mają wielkich powodów do zmartwień – po okresie wyłączności obydwa tytuły dotrą również na inne urządzenia z Androidem.

Sony Ericsson należycie wspiera swój ‚eksperyment’, czyli telefon do gier. Z lepszymi podzespołami oraz porządnym fizycznym wykończeniem Xperia Play mogła osiągnąć o wiele większy sukces.

{youtube}sW6GM6g3un0{/youtube}

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x