ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Minecraft oraz FIFA 2012 na Xperię Play

Autor: Michał Brzeziński Kategoria: Aplikacje
xperia play

Posiadacze Xperii Play po raz kolejny mają powody do zadowolenia. Najpierw jeden z deweloperów XDA otwiera im furtkę do świata Playstation One, a teraz smartfon dostaje dwa nowy tytuły na (chwilową) wyłączność.

Przede wszystkim – długo oczekiwany Minecraft. Od początku wiadomo było, że Xperia Play będzie pierwszym urządzeniem z Androidem, umożliwiającym tworzenie własnych konstrukcji w tej popularnej grze. Aplikacja kosztuje 20,21 zł, a przed kupnem zalecamy sprawdzić wersję demo.

Kolejną propozycją jest FIFA 2012, wydana przez Electronic Arts. Do tej gry nie trzeba przekonywać – znana seria oraz marka EA są wystarczającą reklamą. Niestety, na premierę musimy jeszcze poczekać, chociaż nie więcej niż kilka tygodni.

Posiadacze pozostałych smartfonów nie mają wielkich powodów do zmartwień – po okresie wyłączności obydwa tytuły dotrą również na inne urządzenia z Androidem.

Sony Ericsson należycie wspiera swój 'eksperyment’, czyli telefon do gier. Z lepszymi podzespołami oraz porządnym fizycznym wykończeniem Xperia Play mogła osiągnąć o wiele większy sukces.

źródło: androidcentral.com

Sprawdź najnowsze wpisy