GitHub Android

Praca nad projektami w podróży jest już możliwa. Aplikacja GitHub dostępna w wersji beta

Aplikacje

GitHub to najpopularniejszy internetowy serwis, za którego pośrednictwem deweloperzy mogą pracować nad swoimi projektami przy pomocy systemu kontroli Git. Platforma pozwala również na współpracę nad oprogramowaniem z otwartym kodem źródłowym – chętne osoby mogą pomagać autorom aplikacji w zadaniach, czy zgłaszać odnalezione błędy. Dzięki nowej aplikacji GitHub, która już wkrótce pojawi się w sklepie Google Play, praca nad projektami będzie jeszcze łatwiejsza.

Aplikacja GitHub jest już dostępna w wersji beta. Nad projektami można pracować nawet w podróży

Jakiś czas temu na łamach swojego bloga GitHub poinformował nas o udostępnieniu publicznej wersji testowej swojej mobilnej aplikacji. Ma ona pozwalać twórcom oprogramowania na jeszcze większą swobodę – przy jej pomocy mogą oni przeglądać kod, wprowadzać zmiany do projektów czy nawet współpracować z innymi programistami. Warto wspomnieć o tym, że program został w pełni dostosowany do systemu Android. Oznacza to, że możemy znaleźć w nim, chociażby ciemny tryb, który pokochali twórcy oprogramowania.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czytaj także: iOS jest systemem bardziej dochodowym dla programistów niż Android.

Jeśli chcielibyście przetestować wersję beta aplikacji GitHub, to niestety muszę was poinformować, że w tym momencie w programie nie ma już wolnych miejsc. Zachęcam was jednak do obserwowania bloga firmy – a nuż wkrótce się one pojawią? Nawet jeśli nie, to premiera aplikacji zbliża się do nas wielkimi krokami. Ja nie mogę się już doczekać, a wy? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: GitHub


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x