SE-XPeria-Arc-Launcher-02

Z serii „krótki news o poranku” mam ciekawostkę dla wszystkich fanów modowania i zmiany wyglądu intefejsu w ich smartfonach.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Znany skądinąd Eugene373 okazał się wielkim fanem launchera z Xperii Arc. Na tyle dużym, iż postanowił przenieść go na inny telefon, tak, by móc cieszyć się obsługą i wyglądem ekranu głównego również na HTC Sensation. Co ważniejsze dla nas, postanowił owocami swojej pracy podzielić się ze światem i w ten sposób każdy szczęśliwy posiadacz owej słuchawki (lub Evo 3D, jeżeli tacy się znajdą) może przenieść kawałek Xperii Arc do swojego tajwańskiego smartfonu. Oczywiście deweloper zastrzega, iż aplikacja ciągle zawiera pewną ilość błędów i niedociągnięć, aczkolwiek zapewnia jednocześnie, iż nie powinno to przeszkadzać w codziennym użytkowaniu launchera. 

Jak na razie jest on dostosowany tylko to dwóch wyżej wymienionych urządzeń. Autor nie wspomniał jeszcze o optymalizacji pod kątem innych HTC. Link do tematu z plikiem znajdziecie w źródle.

SE-XPeria-Arc-Launcher-01

źródło: androidspin.com 
Michał Mynarski