gdzie jest mikołaj

Gdzie jest Mikołaj? Śledź jego podróż za pomocą Google Santa Tracker i baw się w grach!

Aplikacje

24 grudnia Święty Mikołaj wyruszy w podróż, podczas której wręczy dzieciom z całego świata prezenty. Jak co roku jego trasę możemy śledzić za pomocą aplikacji i strony internetowej o nazwie Google Santa Tracker. Na witrynie znaleźć można jednak mnóstwo innych zagadek i gier, które spodobają się całej rodzinie!

Gdzie jest Mikołaj? Śledź jego podróż i baw się z elfami w grach!

gdzie jest mikołaj

Czas wzmożonej pracy Świętego Mikołaja zbliża się już ku końcowi. Już 24 grudnia będzie dostarczał on przecież prezenty, które przygotowane zostały dla dzieci z całego świata. Nie zapominajcie, że jego trasę można śledzić za pomocą aplikacji i strony Google Santa Tracker – Święty Mikołaj rozpoczyna swoją pracę już 24 grudnia o godzinie 11 rano. Jeśli wy (lub wasze pociechy) nie możecie doczekać się wieczornych prezentów, to czas oczekiwania znakomicie umilą gry, w których będziecie mogli pobawić się z elfami. Jeśli przypadną wam one do gustu, to pamiętajcie, że będą one dostępne wyłącznie do końca grudnia!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Nova Launcher Prime w rewelacyjnej cenie z okazji Świąt. Pobierz aplikację już dziś!

Jeśli chcielibyście zobaczyć, jaką drogę w tym roku wybierze Święty Mikołaj oraz pograć z elfami, to nie ma niczego prostszego. Wystarczy, że przejdziecie na specjalnie przygotowaną stronę internetową lub pobierzecie aplikację, do której link znajdziecie poniżej. Miłej zabawy!

Pobierz:


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x