24 grudnia Święty Mikołaj wyruszy w podróż, podczas której wręczy dzieciom z całego świata prezenty. Jak co roku jego trasę możemy śledzić za pomocą aplikacji i strony internetowej o nazwie Google Santa Tracker. Na witrynie znaleźć można jednak mnóstwo innych zagadek i gier, które spodobają się całej rodzinie!

Gdzie jest Mikołaj? Śledź jego podróż i baw się z elfami w grach!

gdzie jest mikołaj

Czas wzmożonej pracy Świętego Mikołaja zbliża się już ku końcowi. Już 24 grudnia będzie dostarczał on przecież prezenty, które przygotowane zostały dla dzieci z całego świata. Nie zapominajcie, że jego trasę można śledzić za pomocą aplikacji i strony Google Santa Tracker – Święty Mikołaj rozpoczyna swoją pracę już 24 grudnia o godzinie 11 rano. Jeśli wy (lub wasze pociechy) nie możecie doczekać się wieczornych prezentów, to czas oczekiwania znakomicie umilą gry, w których będziecie mogli pobawić się z elfami. Jeśli przypadną wam one do gustu, to pamiętajcie, że będą one dostępne wyłącznie do końca grudnia!

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Nova Launcher Prime w rewelacyjnej cenie z okazji Świąt. Pobierz aplikację już dziś!

Jeśli chcielibyście zobaczyć, jaką drogę w tym roku wybierze Święty Mikołaj oraz pograć z elfami, to nie ma niczego prostszego. Wystarczy, że przejdziecie na specjalnie przygotowaną stronę internetową lub pobierzecie aplikację, do której link znajdziecie poniżej. Miłej zabawy!

Pobierz:
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.