Ta firma chce zmienić sposób, w jaki korzystacie z klawiatury. Poznajcie Typewise

Aplikacje

Pierwszy komputer wyposażony w klawiaturę powstał w 1960 roku i od tego czasu wygląd tego nieodłącznego elementu urządzeń elektronicznych praktycznie się nie zmienił. Identyczny wygląd i ułożenie klawiszy możemy zatem spotkać zarówno na smartfonach, jak i komputerach. Teraz, po prawie 60 latach pewna firma chce to zmienić. Poznajcie Typewise – unikatową klawiaturę dla urządzeń mobilnych.

Klawiatura Typewise zaskakuje nietypowym wyglądem. Czy to się uda?

Typewise to klawiatura, która teraz, po testach w Szwajcarii, została udostępniona dla użytkowników z całego globu. Jest ona ciekawym powiewem świeżości w miejscu, gdzie raczej się go nie spodziewaliśmy – w końcu w tym momencie każdy jest raczej przyzwyczajony do standardowego, znanego od 60 lat designu. Typewise chce to zmienić głównie za pomocą ciekawego ułożenia sześciennych klawiszy oraz intuicyjnych gestów. Firma zapewnia, że zmiany te naprawdę mają znaczenie. Podczas korzystania z klawiatury użytkownicy mają robić aż do 80% mniej literówek. Ważną kwestią dla firmy stojącej za Typewise jest także prywatność użytkowników. Twórcy mówią, że algorytmy nauczania maszynowego, które wykorzystywane są do przewidywania kolejnych wyrazów, działają na urządzeniu użytkownika i nie wysyłają żadnych danych na serwery.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Turcja bez usług Google. Firma ma dosyć problemów.

Jeśli informacje zawarte w tym artykule zachęciły was do przetestowania klawiatury, to nie ma niczego prostszego – możecie ją pobrać ze sklepu Google Play. Warto dać jej szansę, choć trzeba wiedzieć, że niektóre funkcje (np. możliwość korzystania z więcej niż jednego języka) są w niej płatne i kosztują dość sporo. Czy jest tego warta? Pewnie nie, ale oceńcie sami.

Źródło: Medium


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x