Dolphin-HD-Pad

Użytkownicy korzystający z systemu Android mają do wyboru kilka różnych przeglądarek, które dają całkiem duży komfort korzystania z internetu. Firma MoboTap zapowiedziała, że wkrótce udostępniony zostanie Dolphin w wersji dedykowanej dla tabletów z systemem Honeycomb.

Dolphin cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród użytkowników smartfonów z systemem Android. Wszystko za sprawą bardzo rozbudowanych możliwości, które znacznie ułatwiają korzystanie z sieci. Wśród atutów tej aplikacji warto wymienić obsługę rozszerzeń, gestów i oczywiście przeglądanie w kartach.

Użytkownicy tabletów z Androidem w wersji Honeycomb na pewno będą zainteresowani tym, że wkrótce otrzymają możliwość korzystania z przeglądarki Dolphin, która została zaprojektowana i zoptymalizowana specjalnie z myślą o tych urządzeniach. Przeglądanie stron dzięki funkcjom tej aplikacji będzie jeszcze wygodniejsze i szybsze.

Z zapowiedzi MoboTap wynika, że pod względem możliwości i funkcji Dolphin HD w wersji dla tabletów ma być bardzo zbliżony do wydania znanego użytkownikom smartfonów. Osoby, które są zainteresowane tym, jak działa ta wersja przeglądarki na tabletach z Honeycomb mogą przyłączyć się do testów ściągając wersję beta, która jest dostępna m.in. w Android Markecie.

Z racji tego, że jest to wydanie testowe trzeba się liczyć z pewnymi problemami i błędami – programiści pracujący nad rozwojem aplikacji liczą na opinie i sugestie ze strony użytkowników, dzięki czemu możliwe będzie szybsze wydanie stabilnej wersji przeglądarki.

źródło: Dolphin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula