GameTanium

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które w ciągu tygodnia testują co najmniej po kilka gier, w tym część płatnych, a smartfon zastępuje Ci przenośną konsolę – GameTanium idealne sprawdzi się dla Ciebie.

Jest to aplikacja, która gromadzi wiele tytułów w jednym miejscu. Autorzy twierdzą, że są one dokładnie wyselekcjonowane w trosce o najwyższą jakość. Po uiszczeniu miesięcznej opłaty (4,99$), użytkownik ma dostęp do całej bazy. Na razie znajduje się tam tylko 75 gier, ale do końca roku liczba ta ma się zwiększyć do 200. Niestety, na razie usługa nie działa na tabletach.

Jakby tego było mało, aktualnie GameTanium można wypróbować za darmo. Wystarczy ściągnąć go stąd: http://www.gametanium.com/mobile/index.html  lub poprzez poniższy QR Code:

GameTaniumQRCode2

Osobiście sprawdziłem i wszystko działa bardzo dobrze, jedynie prędkość pobierania aplikacji jest trochę za niska. Bez rejestracji udało mi się ściągnąć dwie gry, które w Android Markecie są płatne. Autorzy usługi twierdzą, że nawet po zakończeniu okresu subskrypcji, zainstalowane programy zostają i bezproblemowo możemy ich dalej używać. Interfejs jest przejrzysty, jeśli korzystaliście z Marketu, tutaj też sobie poradzicie.

GameTanium ma zamiar szeroko współpracować z operatorami na całym świecie, co pomoże w dotarciu do większej liczby klientów.

Czas pokaże czy nowy projekt odniesie sukces. Moim zdaniem na niego zasługuje – ciekawy pomysł oraz (póki co) wykonanie na wysokim poziomie, czego chcieć więcej. Na dodatek za darmo, nic tylko wypróbować!

Screeny z programu:

GameTanium1

GameTanium2

GameTanium3

źródło: androidpolice.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński