Dungeon Defenders ze wsparciem SGS II

Aplikacje

f-1024-3

Niestety, użytkownicy Samsunga Galaxy S II mają sporo problemów z najnowszymi grami, ze względu na Exynosa, który jest oparty na nowej technologii, przez co wiele produkcji nie wykorzystuje potencjału zawartego w dwóch rdzeniach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na szczęście sytuacja ta się poprawia i zarówno Gameloft, jak i pozostali deweloperzy wydają specjalne wersje swoich tytułów, właśnie na Samsunga Galaxy S II. Tak też zrobił Trendy Entertainment, odpowiedzialny za Dungeon Defenders First Wave. Kilka słów przypomnienia o samym tytule. Jest to gra typu tower defence, gdzie atakują nas kolejne fale przeciwników, które musimy zlikwidować. Tytuł oferuje zarówno „zwykłą” kampanię, jak i grę wieloosobową, i tak właściwe ten drugi tryb decyduje o sile produkcji. Dungeon Defenders jest pierwszą grą na system sygnowany zielonym robocikiem, która powstała na silniku Unreal Engine. Produkcja studia Trendy Entertainment jest dostępna za darmo w Android Markecie.

Źródło: droidgamers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x