fotoradary w mapach google

Mapy Google w wersji 10.28.2 pomogą odkryć najciekawsze zabytki i atrakcje

Aplikacje

W dzisiejszych czasach, dzięki technologii, podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc jest bardzo łatwe, a to wszystko dzięki wielu przydatnym aplikacjom. Jedną z nich są słynne Mapy Google – program, którego nie może zabraknąć na żadnym smartfonie. Teraz, dzięki nowej aktualizacji oznaczonej numerem 10.28.2, będzie on jeszcze lepszym przewodnikiem dla wszystkich turystów.

Mapy Google doradzą, które miejsca warto zobaczyć w dużych miastach

Użytkownicy Map Google informują, że aplikacja w wersji 10.28.2 zaczęła wyświetlać pinezki z ilustracjami, którymi oznaczone są najważniejsze zabytki i budynki w dużych miastach, takich jak Londyn, Paryż, Rzym czy Nowy Jork. Moim zdaniem funkcja ta bardzo spodoba się podróżnikom, którzy często nie wiedzą, jakie miejsca powinni zobaczyć na wycieczce czy wakacjach. Sam z pewnością będę z niej chętnie korzystał, ponieważ nareszcie do tego celu nie będę potrzebował oddzielnych aplikacji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Czy smartfon z dwoma wyświetlaczami może być wytrzymały?

Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentują się nowe ikony w Mapach Google, to użytkownicy podają, że jest to możliwe w aplikacji oznaczonej numerem 10.28.2, którą pobrać można np. z serwisu APK Mirror. Niestety może okazać się, że aktualizacja jest zależna od serwerów giganta z Mountain View. W takim wypadku będziecie musieli jeszcze trochę zaczekać.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x