W dzisiejszych czasach, dzięki technologii, podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc jest bardzo łatwe, a to wszystko dzięki wielu przydatnym aplikacjom. Jedną z nich są słynne Mapy Google – program, którego nie może zabraknąć na żadnym smartfonie. Teraz, dzięki nowej aktualizacji oznaczonej numerem 10.28.2, będzie on jeszcze lepszym przewodnikiem dla wszystkich turystów.

Mapy Google doradzą, które miejsca warto zobaczyć w dużych miastach

Użytkownicy Map Google informują, że aplikacja w wersji 10.28.2 zaczęła wyświetlać pinezki z ilustracjami, którymi oznaczone są najważniejsze zabytki i budynki w dużych miastach, takich jak Londyn, Paryż, Rzym czy Nowy Jork. Moim zdaniem funkcja ta bardzo spodoba się podróżnikom, którzy często nie wiedzą, jakie miejsca powinni zobaczyć na wycieczce czy wakacjach. Sam z pewnością będę z niej chętnie korzystał, ponieważ nareszcie do tego celu nie będę potrzebował oddzielnych aplikacji.

Zobacz też: Czy smartfon z dwoma wyświetlaczami może być wytrzymały?

Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentują się nowe ikony w Mapach Google, to użytkownicy podają, że jest to możliwe w aplikacji oznaczonej numerem 10.28.2, którą pobrać można np. z serwisu APK Mirror. Niestety może okazać się, że aktualizacja jest zależna od serwerów giganta z Mountain View. W takim wypadku będziecie musieli jeszcze trochę zaczekać.

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.