popcap

Plotki na ten temat krążyły w sieci już od dłuższego czasu, a wczoraj wszystko stało się faktem. Electronic Arts, jeden z największych deweloperów gier na świecie, zakupił za 750 milionów dolarów studio PopCap Games. „Elektronicy” zapłacili 650 milinów dolarów w gotówce, pozostałą część – 100 milionów dolarów – w akcjach.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

John Riccitiello na spotkaniu z inwestorami towarzyszącymi przejęciu PopCap zapowiedział, że Electronic Arts ma zamiar wydania największych hitów twórców Plants vs Zombies na nowe rynki i platformy. Co z tego wszystkiego wyniknie dla nas, graczy androidowych? Na razie trudno powiedzieć, ale miejmy nadzieję, że PopCap będzie wydawało równie dobre gry jak do tej pory.

Źródło: pocketgamer.com
Wojciech Łęczycki