NASA wydaje aplikację na Androida

Aplikacje

nasaapp
(z serii: szalone aplikacje)
Jeśli jesteście fanami eksploracji przestrzeni kosmicznej i podboju kosmosu, ten program mieć musicie. NASA umieściła właśnie w Android Markecie aplikację zawierającą kompleksowe informacje na temat działalności tej agencji rządu USA. Z poziomu aplikacji mamy dostęp między innymi do szczegółowego opisu każdej misji kosmicznej, zdjęć, filmów, feeda z Twettera NASA, opisów projektów i koncepcji czy nawet mapy z lokalizacjami urzędów.

nasaapp2
Ciekawostką jest, że wydanie aplikacji zbiegło się z dzisiejszym – ostatnim już – startem promu kosmicznego Atlantis, którego głównym celem jest wyniesienie na Międzynarodową Stację Kosmiczną części zamiennych, uzupełnienie zapasów oraz sprowadzenie na ziemię uszkodzonego elementu systemu chłodzącego. Dla ciekawskich wideo ze startu: 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

{youtube}j9xDiEFew5o{/youtube}
 
źródło: androinica.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x