Odświeżone Google Docs z nowymi funkcjami

Aplikacje

mobile-browser-sort

Ten rok jest niewątpliwie okresem dużych zmian w produktach Google. Oprócz nowego portalu społecznościowego Google wprowadziło również odświeżony interfejs do mobilnej wyszukiwarki, Kalendarza, Gmaila i YouTube (Kosmiczna Panda). Teraz przyszła kolej na zmiany w natywnej aplikacji Google Docs dla Androida.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Oprócz zmian w interfejsie, które mają na celu ujednolicenie wyglądu wszystkich produktów giganta z Mountain View, wprowadzono również kilka ułatwień. Od teraz użytkownicy mogą szybko filtrować pliki według własności, typów i kolekcji oraz sortować je zgodnie z nazwą, datą modyfikacji lub datą ostatniego otwarcia pliku. Możliwe stało się również udostępnianie plików, znane z desktopowej wersji usługi, dzięki czemu zaproszone osoby będą mogły je wyświetlać bądź edytować. Z poziomu samej aplikacji można od teraz szybko załączyć plik do wiadomości e-mail, udostępnić go wszystkim publicznie lub tylko konkretnym osobom poprzez prywatny link (nie jest wymagane posiadanie konta Google).

Jeśli to nie koniec zmian i nowości, to niewątpliwie obejmą one w niedługim czasie również Picasę czy Google Talk. A jak wam podoba się kierunek rozwoju usług Google?

Źródło: androidandme.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x