Pokemon Say Tap na iOS i Androida

Aplikacje

Pokemon

Kieszonkowe stworki bawią nas niezmiennie już ponad 15 lat, i dalej mają miliony fanów na całym świecie. Teraz słynne Pokemony trafią również na urządzenia z iOS i Androidem.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niestety Ci, którzy czekali na mobilną wersję słynnego, świetnego RPGa zawiodą się. Pokemon Say Tap to gra rytmiczna, w której przyjdzie nam wyklepywać rytm do oficjalnych piosenek i melodii z serii Pokemon: Black & White. Co gorsza PST pojawi się tylko na japońskim AppStore i Android Markecie, także jeżeli macie ochotę bawić się w zakładnie alternatywnych kont na AppStore, droga do Pokemonów stoi przed Wami otworem. Cała reszta chyba nadal musi się zadowolić emulatorami GameBoy’a.

Co ciekawe to nie pierwsza gra, z kieszonkowymi stworkami na smartfony. Wcześniej pojawiło się Pokemate, lecz również ono nie opuściło granic Kraju Kwitnącej Wiśni.  Pokemon Say Tap będzie dostępne na urządzeniach z iOS 4.3 i Android 2.1.

źródło: vg247.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x