Pixel 4 tapety

Tapety z Pixel 4 są już dostępne dla sporej liczby urządzeń. Pobierz je dzisiaj!

Aplikacje

Pixel 4 to urządzenie, które jeszcze nie pojawiło się na rynku, a już wiemy o nim kompletnie wszystko. Podobnie jak w zeszłym roku, poznaliśmy również animowane tapety, które zagoszczą na smartfonie. Pomimo tego, że oficjalnie działają one wyłącznie na Pixelu, to Pranav Pandey z forum XDA-Developers postanowił przenieść je także na inne telefony. Wy będziecie mogli przetestować je już dzisiaj – o ile spełnicie pewne wymagania.

Tapety z Pixel 4. Jak je zainstalować?

Pixel 4 tapety

Przetestowanie nowych teł pulpitu z Pixela 4 jest bardzo proste. Przede wszystkim musicie upewnić się, czy w waszym urządzeniu znaleźć można procesor o architekturze ARM 64. Jeśli tak, to pozostało sprawdzić, czy smartfon działa pod kontrolą systemu Android w wersji 7.0 Nougat lub nowszej. Jeśli tak, to wszystkie wymagania zostały spełnione i na telefon możecie pobrać aplikację Pixel Wallpapers. Przed instalacją warto pozbyć się poprzedniej wersji programu (o ile taka znajduje się na waszym urządzeniu). W innym wypadku instalator przerwie cały proces.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: W jaki sposób hakerzy mogą przejąć kontrolę nad kartami SIM?

Muszę przyznać, że tegoroczne tapety stworzone przez Google nie przypadły mi do gustu, uważam, że są one zbyt mało kreatywne. Być może wam się jednak one spodobają – pobierzcie aplikację Pixel Wallpapers i sprawdźcie sami. Niektóre tła można nawet personalizować!

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x