Samsung Internet to przeglądarka, która może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Nie ma w tym niczego dziwnego – koreański gigant do swojej aplikacji nieustannie dodaje ciekawe funkcje i usprawnienia, dzięki którym korzystanie z sieci staje się jeszcze przyjemniejsze. Nowa aktualizacja testowej wersji Samsung Internet to jeszcze więcej możliwości i usprawnień – zobaczcie, jakie udogodnienia wkrótce ujrzycie w programie.

Samsung Internet 10.2 beta – większe możliwości personalizacji i nowy wygląd

samsung internet blokowanie automatycznych filmow aktualizacja

Najnowsza odsłona testowej wersji Samsung Internet dodaje naprawdę wiele ciekawych funkcji. Zacznijmy od większych możliwości personalizacji – od teraz użytkownik może decydować o tym, jakie ikony znajdują się w dolnym pasku przeglądarki. Do wyboru jest sporo różnorakich opcji, które zobaczyć możecie na poniższym zrzucie ekranu. Warto wspomnieć o tym, że ulepszoną personalizację należy ręcznie uaktywnić. Można to zrobić w zakładce „Wygląd”.

Fot.: AndroidPolice

Aktualizacja poprawia również wygląd przeglądarki. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest z pewnością nowy interfejs otwartych kart – teraz jest on bardziej stylowy i znacznie czytelniejszy. Zmianom uległo również menu, które wyświetlane jest po dłuższym przytrzymaniu linku: zajmuje ono znacznie mniej miejsca i wygląda lepiej.

Do Samsung Internet powrócił również asystent wideo, który usprawnia wyświetlanie filmów. W momencie, gdy przeglądarka wykryje, że odtwarzany jest taki materiał, w prawym dolnym rogu pokazana zostanie fioletowa ikonka. Dzięki niej możliwe jest zarządzanie wyświetlanym filmem i np. dużo łatwiejsze puszczenie go na telewizorze.

Zobacz też: Największe wpadki producentów smartfonów w historii.

Warto wiedzieć, że opisywaną odsłonę Samsung Internet możecie już pobrać na swojego smartfona ze sklepu Google Play. Jeśli spodobały Wam się funkcje opisane w tym artykule, to nie czekajcie – jak najszybciej przetestujcie przeglądarkę!

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.