Nowe rozszerzenia Samsung Internet

Samsung Internet 10.2 beta to większe możliwości personalizacji i kolejne usprawnienia

Aplikacje

Samsung Internet to przeglądarka, która może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Nie ma w tym niczego dziwnego – koreański gigant do swojej aplikacji nieustannie dodaje ciekawe funkcje i usprawnienia, dzięki którym korzystanie z sieci staje się jeszcze przyjemniejsze. Nowa aktualizacja testowej wersji Samsung Internet to jeszcze więcej możliwości i usprawnień – zobaczcie, jakie udogodnienia wkrótce ujrzycie w programie.

Samsung Internet 10.2 beta – większe możliwości personalizacji i nowy wygląd

samsung internet blokowanie automatycznych filmow aktualizacja

Najnowsza odsłona testowej wersji Samsung Internet dodaje naprawdę wiele ciekawych funkcji. Zacznijmy od większych możliwości personalizacji – od teraz użytkownik może decydować o tym, jakie ikony znajdują się w dolnym pasku przeglądarki. Do wyboru jest sporo różnorakich opcji, które zobaczyć możecie na poniższym zrzucie ekranu. Warto wspomnieć o tym, że ulepszoną personalizację należy ręcznie uaktywnić. Można to zrobić w zakładce „Wygląd”.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
Fot.: AndroidPolice

Aktualizacja poprawia również wygląd przeglądarki. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest z pewnością nowy interfejs otwartych kart – teraz jest on bardziej stylowy i znacznie czytelniejszy. Zmianom uległo również menu, które wyświetlane jest po dłuższym przytrzymaniu linku: zajmuje ono znacznie mniej miejsca i wygląda lepiej.

Do Samsung Internet powrócił również asystent wideo, który usprawnia wyświetlanie filmów. W momencie, gdy przeglądarka wykryje, że odtwarzany jest taki materiał, w prawym dolnym rogu pokazana zostanie fioletowa ikonka. Dzięki niej możliwe jest zarządzanie wyświetlanym filmem i np. dużo łatwiejsze puszczenie go na telewizorze.

Zobacz też: Największe wpadki producentów smartfonów w historii.

Warto wiedzieć, że opisywaną odsłonę Samsung Internet możecie już pobrać na swojego smartfona ze sklepu Google Play. Jeśli spodobały Wam się funkcje opisane w tym artykule, to nie czekajcie – jak najszybciej przetestujcie przeglądarkę!

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x