google pixel 4 przedstawiony recenzja specyfikacja wyglad

Wyciekła aplikacja aparatu, która użyta będzie w Pixel 4. Pobierz ją już dziś!

Aplikacje

Google każdego roku skrywa przed nami coraz mniej tajemnic. Tak naprawdę o smartfonach firmy wiemy absolutnie wszystko jeszcze na długo przed oficjalnym pokazem. Z jednej strony jest to dobre – wiemy w końcu czego się spodziewać. Z drugiej jednak brakuje nam pewnej ekscytacji, która obecna jest podczas premiery innych urządzeń. W tym artykule dowiecie się o kolejnym wycieku związanym ze smartfonem Pixel 4. Będziecie mogli bowiem pobrać oficjalną aplikację aparatu. Jak to zrobić?

Aplikacja aparatu w Pixel 4. Czym się wyróżnia i jak ją pobrać?

Porównanie starej aplikacji (lewy zrzut ekranu) i nowej. Fot: AndroidPolice

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wraz z nowym Pixelem przyszła pora na odświeżoną aplikację aparatu. Zmiany widać już na pierwszy rzut oka – w oczy rzuca się szczególnie uaktualniony interfejs, który teraz chwali się okrągłymi kształtami. W nowej wersji aplikacji smartfon domyślnie korzysta również z trybu 16:9, to jednak bez problemu zmienić można w ustawieniach. Inne nowości to m.in. opcja wykonywania krótkich nagrań poprzez przytrzymanie okrągłego przycisku, wyświetlane na ekranie podpowiedzi o trybach, które najlepiej sprawdzą się w danych warunkach oraz poziomica, która informuje nas, czy wykonujemy proste zdjęcie.

Zobacz też: Jak kończy się niepłacenie podatków? Zobaczcie na przykładzie Google’a.

Wersję testową aplikacji oznaczoną numerem 7.0 możecie pobrać już teraz – uprzedzam was, że jest to jednak niestabilna odsłona przeznaczona dla testerów i może nie działać zbyt dobrze. Nie będę jednak was powstrzymywał – poniżej znajdziecie link do serwisu APK Mirror.

Pobierz:

Uwaga: powyższa aplikacja w tym momencie poprawnie działać będzie prawdopodobnie głównie na Pixelach.

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x