dolphinbrowserbig

Nie minął nawet miesiąc od wydania DolphinBrowser HD w wersji 5, a już w Android Markecie pojawia się oficjalnie beta najnowszej, szóstej odsłony tej prawdopodobnie najpopularniejszej przeglądarki na Androida. W tej wersji główną nowością jest wprowadzenie Webzine – mechanizmu, który według twórców ma „zmienić sposób, w jaki przeglądamy sieć”. Oto jak owo ułatwienie się prezentuje:

dolphin62dolphin6
Jak widać na załączonych obrazkach, Webzine to w dużym uproszczeniu nowy sposób wyświetlania zakładek, feedów RSS i przyłączy do portali społecznościowych, które możemy układać w kolumnach według upodobania. Przeglądarka DB znana jest z tego, że można ją spersonalizować w prawie każdym aspekcie, czego dowodem jest powyższa opcja. Jeśli chcecie przetestować ten ciekawy (bo inny) sposób na przeglądanie sieci, aplikacja jest dostępna w Android Markecie – oczywiście za darmo.

[AKTUALIZACJA]

Niestety aplikacja jednak nie jest dostępna w Polsce z poziomu Android Marketu. Na szczęście można ją ściągnąć ręcznie z niezastąpionego forum xda.

źródło: androidpolice.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Jabłoński