Google Maps z nawigacją Offline już wkrótce?

Aplikacje

google-maps-5-1

W dzisiejszych czasach prawie każdy smartfon wyposażony jest w moduł nawigacji GPS. Jednak za porządną aplikację, która będzie potrafiła w pełni wykorzystać jego potencjał, przyjdzie nam zapłacić. Alternatywą od zawsze było GoogleMaps, ale do jej działania niezbędne jest stałe połączenie z Internetem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jednak według plotek i to ma się zmienić. Jak donosi nam holenderski portal allaboutphones.nl powołując się na swoje „źródło”, Google tego lata poprzez update do aplikacji Maps ma wprowadzić nawigację Offline, która najpewniej będzie darmowa. Taki zabieg z miejsca może zdyskwalifikować płatne odpowiedniki i nic dziwnego, że czołowi twórcy programów nawigacyjnych nieustannie czujnym okiem patrzą na poczynania Google. Nie wiemy jak dokładnie może wyglądać Maps w wersji offlline, jednak możemy się spodziewać, że nie będzie tak rozbudowana i oferować tyle funkcji, co jej komercyjne odpowiedniki. 

Screenshot-Google-maps-navigatie
źródło: phandroid, allaboutphones.nl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x