unrealgameloft

Jak pewnie zauważyliście, ostatnio powstaje dużo gier wyciskających z naszych smartfonów siódme poty: 9mm, Silent Ops, Desert Winds etc. Co ważne, każda z nich oferuje nam coś nowego – świetną grafikę, innowacyjny sposób gry lub ciekawą fabułę.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Tak, macie rację – wyszła nowa gra. I tak, znowu czymś się wyróżnia. Gameloft wydaje swój pierwszy tytuł oparty o Unreal Engine. Sam Gameloft jest znany z wysokiej jakości, a jeżeli dochodzi do tego potężny silnik, możemy spodziewać się mieszanki wybuchowej.

Gra nazywa się ‚March of Heroes’, ale o samej fabule wiadomo niewiele – na pewno jest to wojenny FPS. Nie ma co się rozpisywać, trailer przekaże więcej niż tysiąc słów, więc zapraszamy do oglądania:

{youtube}L5Chg1r5vUU{/youtube}

źródło: androidcommunity.com
Michał Brzeziński