ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

9mm – GTA na Androida? [Gameplay]

Autor: Michał Mynarski Kategoria: Aplikacje

9mm_logo

Nie pierwszy raz piszę, że postęp technologiczny w nie takim małym świecie smartfonów jest niesamowicie dynamiczny. Jednak ma to swoje uzasadnienie i dodatkowo daje deweloperom aplikacji – z tygodnia na tydzień – coraz większe pole do popisu.

Swój wkład w to całe zamieszanie mają również twórcy gier na mobilne urządzenia. Stają się coraz większe, mają coraz pokaźniejszy budżet, a co za tym idzie, w górę szybuje również ich cena. Świetnym przykładem tego, co potrafią w tej kwestii najnowsze urządzenia, był prezentowany na łamach portalu Shadowgun. Dzisiaj przybliżę Wam grę „9mm”.

Gameloft zabierze nas do przeżartego przestępczością miasta. W grze dostajemy dowolność eksploracji (sandbox), trafimy w środek gangsterskich porachunków, nieraz weźmiemy udział w strzelaninach i walkach na pięści. System wymiany ognia został wzbogacony o tryb slow-motion. Brzmi znajomo? No pewnie, widać Gameloft stawia na sprawdzone patenty gier Rockstara (seria GTA i Max Payne). Nawet wygląd głównego bohatera powinien niektórym nasuwać pewne skojarzenia. Tymczasem zapraszam do obejrzenia trailera!

9mm_screen

źródło: phandroid.com

Sprawdź najnowsze wpisy