VideoSurf – Shazam dla filmów

Aplikacje

VideoSurf

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ile razy widziałeś w telewizji znaną osobę i jej/jego nazwisko było na końcu Twojego języka, ale jednak za nic nie mogłeś sobie przypomnieć? To tylko jedna z wielu kwestii, które może rozwiązać VideoSurf. Jest to odpowiednik takich aplikacji jak Shazam lub SoundHound, ale dla filmów, seriali, etc.

VideoSurf używa mikrofonu i aparatu do zebrania informacji o tym, co oglądamy. Po chwili podaje nam tytuł, aktorów, a nawet sugeruje podobne filmy.

Pomysł bardzo odważny, ale pierwsi użytkownicy donoszą, że rozpoznawanie działa po prostu słabo – szczerze mówiąc, tego się spodziewałem. Identyfikacja video to kwestia bardziej złożona niż identyfikacja muzyki.

Aplikacja jest darmowa, więc nie ma nic do stracenia. Niestety, na razie musimy czekać – VideoSurf przeznaczony jest dla sieci Verizon i tylko dla wybranych telefonów. Osobiście nie sądzę, żeby tak pozostało, ponieważ potencjał tego programu jest ogromny i trzymanie go pod kloszem na pewno nie pomoże mu się rozwinąć.

Poniżej możecie obejrzeć klip promocyjny:

{youtube}SfmcvzPgj-Y{/youtube}

źródło: intomobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x