Popularne emulatory znikają z Marketu

Aplikacje

android_psx11
Niektórzy z użytowników Androida zauważyli ostatnio zniknięcie z Marketu wielu popularnych emulatorów, takich jak N64oid czy Snesoid. Większość tych aplikacji była tworzona przez jednego dewelopera, Yong Zhanga. Jako że całe usuwanie programów z Android Marketu przeszło po cichu, serwis Engadget postanowił wypytać o całą sytuację zarówno dewelopera, jak i Google.

Z tej dwójki na razie odpowiedział jedynie twórca aplikacji, czyli wspomniany wcześniej Yong Zhang. Poinformował on, że jego emulatory zostały ściągnięte z Marketu bez ostrzeżenia, a konto deweloperskie usunięte – zabierając tym samym jego główne źródło przychodów. Mimo że jego aplikacje zagościły już w innym, alternatywnym i mało popularnym, sklepie z aplikacjami, to Zhang boi się o przyszłość swoich programów. 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: Engadget 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x