google_maps_5.5.0

Po aktualizacji strony Google Maps, przyszła pora na odświeżenie natywnej aplikacji map dla systemu Google Android. Co nowego tym razem?

Nowa wersja wprowadza uproszczenia w korzystaniu z meldowania się i oceniania miejsc, które teraz mają odbywać się bezpośrednio na tej samej stronie. 
Dla osób dużo podróżujących ważną nowością będzie odświeżona strona transportu publicznego, która teraz w prostszy sposób ułatwia planowanie naszej trasy. Na nowej stronie zobaczymy szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych połączeniach oraz pobliskie stacje odjazdów. Rozszerzona została także obsługa Google Latitude, która teraz pozwala na zmianę adresu miejsca zamieszkania i pracy. Funkcja ta, w połączeniu z historią lokalizacji, pozwala sprawdzić ile czasu spędziliśmy w konkretnym miejscu.

W Androidzie ciągle się coś dzieje i jak widać nie tylko w kwestii nowych wersji systemu. Świadczy to niewątpliwie o ogromnych możliwościach smartfonów, które już stają się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości.

źródło: androidandme.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dan Sierakowski