Shadowgun – pierwsza gra dla czterordzeniowców

Aplikacje

Shadowgun_01

Do niedawna dwurdzeniowe smartfony szokowały, ale jakby tego było mało, podczas Mobile World Congress Nvidia zaprezentowała czterordzeniowy procesor Kal-El. Do dzisiaj niewiele osób znajdowało zastosowanie dla tak zaawansowanego układu. Na szczęście firma Madfinger Games (znana m.in. z wypuszczenia Samurai II: Vengeance) podała nam chociaż jeden powód, zapowiadając wydanie gry Shadowgun.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Akcja rozgrywa sie w roku 2350; wcielamy się w łowcę nagród Johna Slade’a. Naszym zadaniem jest dopaść znanego genetyka, którego bronią jego własne dzieła – mutanty, cyborgi, humanoidy etc. W wypełnieniu tej misji pomaga nam S.A.R.A., asystentka-android (tym razem nie chodzi o zielonego ludzika).

Shadowgun będzie dostępny dla urządzeń wyposażonych w Tegrę 2 oraz Kal-El, jednak dla tego drugiego powstanie specjalna, ulepszona wersja. Screeny wyglądają ciekawie, a to dopiero początek gier dla procesorów czterordzeniowych.

Shadowgun_02

Shadowgun_03

źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x