Nova Launcher to najpopularniejsza aplikacja tego typu, którą pobrać można ze sklepu Google Play – płatna wersja programu zakupiona została ponad milion razy! Ucieszyć zatem może fakt, że launcher nieustannie jest rozwijany, a kilka dni temu w sklepie Google Play pojawiła się stabilna, czerwcowa aktualizacja. Dodaje ona sporo nowości – zobaczcie jakich.

Nova Launcher 6.1.11 dostępny do pobrania. Jakie nowości przygotowali dla nas twórcy?

nova launcher 6.0 aktualizacja zmiany

Launcher Nova od zawsze wyróżniał się sporymi możliwościami personalizacji. Okazuje się, że teraz będą one jeszcze większe – w najnowszej odsłonie aplikacji znalazły się trzy nowe kolory interfejsu dla trybu nocnego. Jeden z nich to po prostu czerń – ta szczególnie ucieszy osoby korzystające ze smartfonów z ekranami AMOLED, ponieważ pozwoli im to wydłużyć czas pracy urządzenia na jednym naładowaniu akumulatora.

Zobacz też: Domyślna aplikacja Androida do wysyłania SMS-ów będzie jeszcze lepsza.

Warto wspomnieć również o udoskonalonej możliwości usuwania kolejnych pulpitów (jest to znacznie prostsze niż kiedyś) oraz o wielu poprawkach błędów, dzięki którym praca z launcherem będzie jeszcze przyjemniejsza. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z programu Nova Launcher, to warto pobrać jego bezpłatną wersję – link do niej znajdziecie poniżej.

Pobierz:

Źródło: Twitter: @Nova_Launcher

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.