nova launcher

Nova Launcher z nową aktualizacją – powitajmy czarny tryb!

Aplikacje

Nova Launcher to najpopularniejsza aplikacja tego typu, którą pobrać można ze sklepu Google Play – płatna wersja programu zakupiona została ponad milion razy! Ucieszyć zatem może fakt, że launcher nieustannie jest rozwijany, a kilka dni temu w sklepie Google Play pojawiła się stabilna, czerwcowa aktualizacja. Dodaje ona sporo nowości – zobaczcie jakich.

Nova Launcher 6.1.11 dostępny do pobrania. Jakie nowości przygotowali dla nas twórcy?

nova launcher 6.0 aktualizacja zmiany

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Launcher Nova od zawsze wyróżniał się sporymi możliwościami personalizacji. Okazuje się, że teraz będą one jeszcze większe – w najnowszej odsłonie aplikacji znalazły się trzy nowe kolory interfejsu dla trybu nocnego. Jeden z nich to po prostu czerń – ta szczególnie ucieszy osoby korzystające ze smartfonów z ekranami AMOLED, ponieważ pozwoli im to wydłużyć czas pracy urządzenia na jednym naładowaniu akumulatora.

Zobacz też: Domyślna aplikacja Androida do wysyłania SMS-ów będzie jeszcze lepsza.

Warto wspomnieć również o udoskonalonej możliwości usuwania kolejnych pulpitów (jest to znacznie prostsze niż kiedyś) oraz o wielu poprawkach błędów, dzięki którym praca z launcherem będzie jeszcze przyjemniejsza. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z programu Nova Launcher, to warto pobrać jego bezpłatną wersję – link do niej znajdziecie poniżej.

Pobierz:

Źródło: Twitter: @Nova_Launcher


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x