totalcommanderandroid
Legendarny program do zarządzania plikami doczeka się wersji mobilnej na Androida. Testerzy dostali niedawno wersję beta, więc premiera zbliża się wielkimi krokami. Czego możemy się spodziewać? 

Przede wszystkim prostoty. Zapomnijcie o ciągłym klikaniu „Menu”, „Zaznacz” i „Kopiuj”. Jeżeli klikniecie na nazwę pliku, otworzycie go. Jeżeli jednak klikniecie w ikonkę, zaznaczycie. Jest to banalne rozwiązanie, a jednak ułatwiające życie. Najważniejszy jest jednak kolumnowy styl pracy. Tak jak w wersji na PC, mamy możliwość zaglądania do dwóch miejsc na raz, co jeszcze bardziej przyśpiesza pracę. Przerzucanie ściągniętych plików z poziomu telefonu nigdy jeszcze nie było tak proste. Na dodatek do podstawowej wersji programu można doinstalować odpowiadające nam pluginy, które umożliwiają korzystanie z FTP lub przeglądanie sieci domowej.

Program trafi do Android Market (oczywiście za darmo), gdy tylko zostaną usunięte najważniejsze błędy. Jeśli chcecie pobawić się już teraz, możecie zostać testerami aplikacji. Więcej informacji tutaj.

źródła: pdaclub.plghisler.ch 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jacek Ambrosiewicz