Total Commander wkrótce w Android Market

Aplikacje

totalcommanderandroid
Legendarny program do zarządzania plikami doczeka się wersji mobilnej na Androida. Testerzy dostali niedawno wersję beta, więc premiera zbliża się wielkimi krokami. Czego możemy się spodziewać? 

Przede wszystkim prostoty. Zapomnijcie o ciągłym klikaniu „Menu”, „Zaznacz” i „Kopiuj”. Jeżeli klikniecie na nazwę pliku, otworzycie go. Jeżeli jednak klikniecie w ikonkę, zaznaczycie. Jest to banalne rozwiązanie, a jednak ułatwiające życie. Najważniejszy jest jednak kolumnowy styl pracy. Tak jak w wersji na PC, mamy możliwość zaglądania do dwóch miejsc na raz, co jeszcze bardziej przyśpiesza pracę. Przerzucanie ściągniętych plików z poziomu telefonu nigdy jeszcze nie było tak proste. Na dodatek do podstawowej wersji programu można doinstalować odpowiadające nam pluginy, które umożliwiają korzystanie z FTP lub przeglądanie sieci domowej.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Program trafi do Android Market (oczywiście za darmo), gdy tylko zostaną usunięte najważniejsze błędy. Jeśli chcecie pobawić się już teraz, możecie zostać testerami aplikacji. Więcej informacji tutaj.

źródła: pdaclub.plghisler.ch 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x