GameloftLOGO-550x206Asphalt 6, The Settlers HD, czy Nova and Dungeon Hunter to tylko kilka z całej listy znakomitych gier przygotowanych przez Gameloft. Możemy się nimi cieszyć także na naszym Androidzie, ale czy na pewno sprawiają tyle radości? Co do jakości gier tej marki nie ma żadnych wątpliwości, jednak polityka firmy dotychczas wydawała się co najmniej dziwna. Teraz, za sprawą kilku istotnych zmian, ma być zdecydowanie lepiej.

Jedną z największych wad Gameloftu był brak ich najlepszych gier w Android Markecie. Oznaczało to możliwość ich zakupu tylko i wyłącznie na ich oficjalnej stronie, co prowadziło do jeszcze większego problemu. Jak dobrze wiemy, Android Market zezwala na reinstalację zakupionych aplikacji w przypadku utraty danych czy zmiany telefonu, jednak takiej funkcji nie posiadał oficjalny sklep Gameloftu, co mogło być bardzo problematyczne dla osób, które zdecydowały się już na zakup tym sposobem. W związku ze zmianami w polityce Gameloftu, reinstalacja zakupionych gier będzie mogła odbyć się bezpośrednio poprzez Gameloft Store bez przechodzenia przez obsługę klienta. O kolejnych pozytywnych zmianach w podejściu do klienta świadczy fakt, iż coraz więcej ich najgorętszych tytułów pojawia się w sklepie Androida.

Zdaje się, że to, co dotychczas powstrzymywało wiele osób przed zakupem gier Gameloftu już nie istnieje, a prośby obecnych klientów zostały wysłuchane. Jednak czy wasza opinia o tej marce ulegnie zmianie? Zdecydujecie się poczekać na wydanie wszystkich ich pozycji w Android Markecie, czy może już teraz nic nie stoi wam na przeszkodzie do zakupienia na swojego Androida Gangstar Miami Vindication? Napiszcie, co tym sądzicie.

źródła: androidpolice.com oraz phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dan Sierakowski