SCREEN_XOOM_map3_day
Od dziś w Android Market dostępna jest najnowsza wersja programu Navigon. Aktualna wersja o numerze 3.6 obsługuje również tablety z Androidem w wersji 3.0.

W ramach promocji do końca maja można wykupić abonament z 30% obniżką. Poprawki mają ułatwić nawigację dla smartfonów. „Wiele z nich były sugestiami ze strony klientów,” mówi Gerhard Mayr, Vice President działu Worldwide Mobile Phone Business w firmie NAVIGON. Według Mayra produkt wraz z nowościami zyskał na przejrzystości, a dodatkowe propozycje ze strony klientów zostały przez firmę uwzględnione, dzięki czemu np. nowa wersja współpracuje z Honeycombem w wersji 3.0. Od teraz aplikację bez problemu uruchomimy na coraz popularniejszych urządzeniach, takich jak Motorola Xoom, G-Slate czy HTC Flyer z Androidem dostosowanym specjalnie do tabletów.

Developerzy z Worldwide Mobile Phone Business umożliwili kierowcom sprawdzenie aktualnych warunków atmosferycznych czy dowiedzenie się o parkingach w pobliżu naszego celu. Tak jak wiele podobnych aplikacji, Navigon pomaga znaleźć ciekawe miejsca przy celu podróży. Mowa tu o restauracjach czy sklepach. W planerze podróży wyznaczymy maksymalnie 50 celów pośrednich na trasie do miejsca docelowego. Każde z nich może być zachowane w pamięci i użyte później.

Aktualizacja ułatwia nawigację po aplikacji. Wersja 3.6 umożliwia manualne powiększanie mapy, pozwalające na używanie dwóch palców w celu zbliżania lub oddalania obrazu mapy. Dzięki funkcji App2SD zaoszczędzimy do 50% pamięci smartfona lub tabletu.

Wersja regionalna z mapami Polski kosztuje 29,95 EUR, zaś z mapą całej Europy 59,95 EUR.

źródło: informacja prasowa 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk