Plants vs Zombies wkrótce na naszych telefonach

Aplikacje

plants-vs-zombies

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekamy. Na sam koniec miesiąca ma mieć miejsce premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier na platformę Android, czyli Plants vs Zombies. Gra dostępna będzie w Amazon Appstore i dopiero po dwóch tygodniach trafi dp Android Market. Jednocześnie, przez jeden dzień będzie dostępna za darmo (tak jak to było w przypadku Angry Birds: Rio), następnie cena wzrośnie do niecałych 3 dolarów.

Wojnę roślin z zombie pierwszy raz zobaczyliśmy na komputerach PC, następnie była sukcesywnie wdrażana na inne platformy. Na tą chwilę, w grę zagramy poprzez system Windows lub Mac OS. Dodatkowo gra została zoptymilizowana pod kątem sprzedaży przez Chrome Web Store, Playstation Network, Nintendo DSiWare oraz Xbox Live. Pojawiła się również na smartfony od Apple oraz Samsungi z Bada OS.

Przed Roślinkami na podobnych warunkach do sprzedaży trafi inna popularna gra stworzona przez PopCap, Chuzzle. Gra trafi do Amazon Appstore już jutro, by za dwa tygodnie pojawić się w Android Market. Również w dniu premiery będzie dostępna za darmo, następnie cena podskoczy do 3 dolarów. 

Czekamy z niecierpliwością!

źródło: pocketgamer.co.uk


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x