ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Plants vs Zombies wkrótce na naszych telefonach

Autor: Jacek Ambrosiewicz Kategoria: Aplikacje
plants-vs-zombies

 

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekamy. Na sam koniec miesiąca ma mieć miejsce premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier na platformę Android, czyli Plants vs Zombies. Gra dostępna będzie w Amazon Appstore i dopiero po dwóch tygodniach trafi dp Android Market. Jednocześnie, przez jeden dzień będzie dostępna za darmo (tak jak to było w przypadku Angry Birds: Rio), następnie cena wzrośnie do niecałych 3 dolarów.

Wojnę roślin z zombie pierwszy raz zobaczyliśmy na komputerach PC, następnie była sukcesywnie wdrażana na inne platformy. Na tą chwilę, w grę zagramy poprzez system Windows lub Mac OS. Dodatkowo gra została zoptymilizowana pod kątem sprzedaży przez Chrome Web Store, Playstation Network, Nintendo DSiWare oraz Xbox Live. Pojawiła się również na smartfony od Apple oraz Samsungi z Bada OS.

Przed Roślinkami na podobnych warunkach do sprzedaży trafi inna popularna gra stworzona przez PopCap, Chuzzle. Gra trafi do Amazon Appstore już jutro, by za dwa tygodnie pojawić się w Android Market. Również w dniu premiery będzie dostępna za darmo, następnie cena podskoczy do 3 dolarów. 

Czekamy z niecierpliwością!

źródło: pocketgamer.co.uk

Sprawdź najnowsze wpisy