google-io-dolphinhd-v5-0Dolphin to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na system Android. Jest bardzo rozbudowana i z każdą aktualizacją mocno rozszerzała swą funkcjonalność. Jej podstawowe zalety to wygodne przeglądanie stron w kartach i obsługa wielu wtyczek, gestów i skórek.

Wiemy już, że wersja 5.0 Dolphina HD zostanie wkrótce wypuszczona do Android Marekt, natomiast jej beta wersja zostanie przedstawiona na tegorocznym I/O Google. Z tej okazji twórcy zorganizowali mały konkurs, umożliwiający przetestowanie najnowszej wersji ich przegladarki przed oficjalną premierą. Co należy zrobić?

  • Należy śledzić konto na Twitterze lub zostać fanem na Facebooku.
  • Przekaż twórcom dlaczego byłbyś dobrym testerem Dolphina HD v.5.0, używając hashtagu #dolphinhd5 oraz @dolphinbrowser (bezpośredni zwrot do konta na Twitterze) – to opcja dotycząca konta Twitter. Wybierajac Facebooka po prostu zostawcie wiadomość na ich tablicy: dlaczego Wy mielibyście być dobrymi testerami.
  • Najciekawsze i najbardziej przekonujące wypowiedzi zostaną nagrodzone linkami do Dolphina 5.0.
  • Nie zapomnijcie zostawić kontaktu do siebie w postaci adresu e-mail.
  • Linki zostaną rozesłane w okolicach 10.05.11

Dolphin 5.0 będzie kompletnie inny, niż dotychczasowe jego wersje, twórcy zapewniają ogromny skok wydajnościowy i lepsze doznania graficzne w postaci nowego UI, jednak nie przekonacie się o tym, póki sami go nie wypróbujecie, dlatego zapraszamy do udziału w konkursie.

źródło: blog.dolphin-browser.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.