facebook dla graczy zakladka

Facebook dla graczy, czyli pojawia się nowa zakładka

Aplikacje

Facebook to gigant, który może sobie pozwalać na wiele. Pozwólcie, że pominę kwestie prywatności, a skupie się na podstawowych działaniach firmy. Na tym portalu znajdziemy od groma usług, które w gruncie rzeczy dążą do tego, aby w ogóle nie wychodzić z Facebooka. Jednym z kroków, który ma na to pozwolić ma być funkcja Zapłać przez Facebooka. Teraz Amerykanie chcą bardziej zainteresować sobą graczy za sprawą dedykowanej zakładki.

Zakładka dla graczy to kolejna próba Facebooka na walkę z Twitchem i YouTubem

facebook dla graczy zakladka

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W aplikacji Facebooka pojawiła się nowa zakładka, która jest dedykowana graczom. Tak, jak w przypadku filmów mamy dostęp do najciekawszych nagrań, tak w przypadku gier mamy dostęp do filmów z grami, samych gier, ale też grup z nimi związanych. Warto przypomnieć, że Facebook stale rozwija tak zwane gry natychmiastowe, które nie wymagają instalacji, ale też mam wrażenie, że nie cieszą się ogromną popularnością, bo są najzwyczajniej w świecie ograniczone. Jednak od czegoś trzeba zacząć, choć nie można zapominać o dedykowanym serwisie FB.gg. Powyższy ruch też ma skłonić ku portalowi dotychczasowych użytkowników Twitcha i YouTube’a, gdzie wiele osób stale ogląda, jak inni grają.

Zobacz też: Jeśli Facebook ma problemy, to wiele firm się cieszy.

Czy zakładka dla graczy się przyjmie? Oczywiście to zależy. Głównym czynnikiem jest sama jakość materiałów, która będzie dostarczana użytkownikom. To jest zdecydowanie największa przeszkoda dla Facebooka. Jeśli jednak to się uda, to jaki powinien być kolejny krok giganta? Może w końcu poznamy smartfona Facebooka?

 

PS. Tradycyjnie przypominam, że nie u wszystkich musi być widoczna nowa zakładka. Może pojawić się z czasem, o ile w ogóle Facebook na dobre ją zachowa.

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x