Awaria Facebooka – problemy z Messengerem, Instagramem i innymi usługami

Łukasz Pająk Aplikacje 2019-03-13

Facebook został już takim miejscem w Internecie, bez którego sobie nie wyobrażamy sobie jego funkcjonowania. Ok, zgadzam się, że nie wszystkich to dotyczy, ale to niewątpliwie analogia do Google. Też można żyć bez tej wyszukiwarki stron internetowych, ale niewątpliwie wydaje się to ciężkie. Szczególnie teraz, gdy wiele osób na świecie zgłasza awarię Facebooka. Amerykański gigant ma też problemy z innymi swoimi usługami — Messenger i Instagram też nie działają poprawnie.

Awaria Facebooka — możliwe problemy z podstawowymi funkcjami

facebook whatsapp instagram messenger

Od kilku godzin coraz bardziej zauważalne są problemy z Facebookiem. Amerykanie nie wydali jeszcze żadnego oświadczenia, podczas gdy mnóstwo użytkowników raportuje nieprawidłowe działanie wybranych usług. Mowa między innymi o wysyłaniu zdjęć na Messengerze, wrzucaniu linków na grupach czy też po prostu przeglądaniu tablicy na Facebooku. W niektórych przypadkach nie można się też zalogować. Co więcej, z każdą minutą kolejne usługi giganta przestają działać. Sekcje dla deweloperów i menedżerów stron momentami całkowicie są wyłączane.

Zobacz też: Huawei pozywa USA!

Jak wspomniałem wcześniej, Facebook nie wydał żadnego ogłoszenia w sprawie problemów ze swoimi usługami. Te tyczą się zarówno dostępności przez przeglądarkę internetową, jak i aplikacji na poszczególne systemy operacyjne, czyli Androida i iOS.






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x