Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

W listopadzie zeszłego roku DataViz zatroszczył się o wydanie odpowiedniej wersji swojego pakietu aplikacji na telefony BlackBerry. Tym razem firma przyszykowała edycję dla platformy opracowanej przez Google. Documents To Go Standard Edition 1.0 dla Androida można już zakupić za pomocą Android Market (jeszcze nie w Polsce).

Pakiet Documents To Go pozwala na przeglądanie, tworzenie i edytowanie plików zapisanych w formatach obsługiwanych przez Microsoft Word i Excel. Paczka aplikacji dostępna jest w sklepie Android Market w cenie 19,99 dolarów.

Razem z Documents To Go do sklepu trafiła mała aplikacja RoadSync korzystająca z protokołu Microsoft Exchange ActiveSyncw celu przesyłania danych z komputera. Program w darmowej wersji beta dostępny będzie od 31 maja.

(ź)komorkomania

Skomentuj na Forum Android
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.