Scoreloop przeportuje gry z iOS na Androida

Aplikacje

Wygląda na to, że wkrótce zobaczymy więcej gier przeportowanych z iOS na Androida, a to za sprawą deweloperów ze Scoreloop, prezentujących swój nowy projekt dający możliwość portu gier z iOS na zieloną platformę. GO ANDROID PROGRAM polega na bezpłatnym przeniesieniu gier do Android Market, mając na celu rozwój gier na urządzenia mobilne.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 „We’re teaming up with leading iOS developers to make the transition to Android smooth. Because it’s not just about the money, but also about development resources, market knowledge and trust.

Scoreloop will port your game to Android, free of charge, and provide you with the market leading social gaming tools to help you leverage tens of million new users.

Launch partners, Geared and Toobz, will be live in the Android Market in days.

Will you be next?”

Miejmy nadzieję, że zmotywuje to deweloperów z AppStore do wypuszczenia gier w Android Market i już wkrótce na naszych telefonach zagoszczą gry jakościowo nie odbiegające od tych na iOS.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x