Netflix losowy odcinek

Inteligentne Pobieranie w Netflix pojawia się w iOS!

Aplikacje

Netflix dla wielu nie ma sobie równych i jest podstawową usługą, za którą należy co miesiąc płacić. Oczywiście zaraz obok dostępu do Internetu, ale to dzisiaj standard. Portal strumieniujący filmy cały czas się rozwija i wprowadza wiele interesujących rozwiązań, które potrafią też rzutować na zupełnie inne aplikacje. Jedną z najciekawszych, która pojawiła się w zeszłym roku, okazuje się Inteligentne Pobieranie. Jest ono zarówno niesamowicie proste, jak i świetnie przemyślane, a teraz dostępne w iOS.

Inteligentne Pobieranie to jedno z ciekawszych rozwiązań Netflixa

netflix hd hdr

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak wspomniałem, Inteligentne Pobieranie nie jest niczym nowym. Zostało przez Netflix wprowadzone w połowie zeszłego roku, ale wyłącznie na platformach Android i Windows 10. Teraz mogą z tej funkcji korzystać użytkownicy aplikacji na iOS. Jednak czym ona tak właściwie jest? W skrócie umożliwia automatyczne pobieranie nowego odcinka danego serialu (przez Wi-Fi) i usuwanie starego, gdy ten tylko zostanie obejrzany. Tym sposobem zarówno oszczędzamy miejsce na urządzeniu mobilnym, jak i nie musimy pamiętać o ściągnięciu kolejnych kilkudziesięciu minut rozrywki.

Jak włączyć Inteligentne Pobieranie w Netflix?

Instrukcja jest tak naprawdę taka sama dla Androida i iOS i sprowadza się do wykonania kilku kroków:

  • Przejdź do zakładki Pobrane pliki
  • Na górze pojawi się informacja o Inteligentnym Pobieraniu, którą należy kliknąć
  • Przesuń widoczny suwak.

Swoją drogą też w tym miejscu znajdziesz szczegóły działania omawianej funkcji.

Zobacz też: Oto najwydajniejsze smartfony według AnTuTu w minionym miesiącu.

Prosta rzecz, a cieszy. Niemniej nie ma nic idealnego, więc Netflix z pewnością musi jeszcze nad czymś popracować. Co Was najbardziej drażni w tej aplikacji? Ja między innymi chciałbym zobaczyć bardziej zaawansowaną wyszukiwarkę i system oceniania. O ile system poleceń robi wrażenie, to brakuje podstawowych filtrów. Miło by było ujrzeć też integrację z zewnętrznymi serwisami rankingowymi, jak to ma miejsce na przykład w HBO GO (i IMDb).


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x