Android jako drugi monitor komputera

Aplikacje

Myśleliście kiedyś o zastosowaniu urządzenia z Androidem jako drugiego pulpitu? Jeśli tak, mamy coś dla Was! Firma Shape Services udostępniła właśnie aplikację znaną już pewnie niektórym z systemu Apple’a na Androida – jest to iDisplay.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do rozszerzenia pulpitu wymagane jest zainstalowanie klientów po stronie obu urządzeń: komputera oraz smartfona (lub tabletu). Obsługiwanymi systemami operacyjnymi komputerów są Windows 7 i MacOS, w przypadku urządzenia z Androidem wersją systemu musi być co najmniej Eclair (2.1). Aplikacja nie wymaga fizycznego połączenia między klientami, komunikacja zachodzi przy użyciu sieci bezprzewodowej.

Niestety, za taką przyjemność trzeba zapłacić prawie 5 dolarów. iDisplay znajduje się w Markecie pod tym adresem.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x