[Aktualizacja] Oficjalny Android na HD2?

Aplikacje

Niemożliwe? A jednak. Otóż oficjalny Android w wersji 2.3 dla HTC Huashan, chińskiego brata modelu HD2, wyciekł do sieci. Czy oznacza to, że tajwański producent urządzeń mobilnyh postanowił obdarzyć popularny telefon systemem Google, widząc jak badzo porty Androida są popularne? Wydaje się to mało prawdopodobne, lecz na szczęście deweloperzy z forum XDA dostali się już do wyżej wymienionego oprogramowania z Sense UI. Chińscy użytkownicy mogą się już cieszyć z najnowszego systemu, podczas gdy my będziemy musieli czekać na porty z XDA-developers.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

[Aktuazliacja] Zachodziła obawa o to, czy to przypadkiem nie tzw. „fake”, bowiem zagłębiając się w system, trudno było odnaleźć aplikacje typowe dla HTC czy nawet elementy świadczące o tym, że system posiada Sense UI.

Robocik z XDA uruchomił w końcu na swoim HTC Desire ten system i podrzucił nam bootlogo oraz screen z rozwiniętej górnej belki, świadczący o tym, że to najnowsze Sense UI 2.1., choć nie do końca. Ekran blokady oraz Launcher2.apk znane z AOSP wskazują na to, że to czysty Android. Mamy więc do czynienia z dość specyficznym systemem i jednocześnie precedensem zmiany WM6.5 na system od Google. Screeny są miejscami zamazane ze względów bezpieczeństwa – „znaki wodne HTC Confidential blah blah”

33utpjn

2s6kfeq

Wygląda wiec na to, że na bazie tego wycieku nie uzyskamy jeszcze interesujących nas portów na HTC HD2, Desire, Desire Z i HD, ale z pewnością jesteśmy na dobrej drodze. Miejmy nadzieję, że szybko ukażą się obrazy systemów z Incredible S czy Desire S.

Więcej informacji znajdziecie w źródle na XDA.Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x