Twitter 2.0 wkrótce w Markecie? [UPDATE: Już jest!]

Aplikacje

Christopher Mainck z serwisu Everything Android w pewien sposób dostał się do aplikacji Twitter w wersji 2.0. Najnowszy, jeszcze niewypuszczony update, zdaje się skupiać na nowym interfejsie, który ma być przyjemniejszy dla użytkownika. Tym razem, po włączeniu aplikacji, zamiast ośmiu osobnych kafelek, od razu ujrzymy listę ostatnich wiadomości.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Na razie nie ma żadnych informacji na temat daty wydania najnowszej edycji oficjalnego programu Twitter, lecz powinna pokazać się w Markecie już wkrótce.

UPDATE: Nowa auktalizacja, o której tu mowa, została wypuszczona krótko po dodaniu tego newsa.

A Wy co sądzicie o nowej wersji programu? Podobają Wam się zmiany, czy może brakuje jeszcze kilku funkcji? Poniżej prezentujemy krótki wideo prezentujące nowy interfejs i funkcje Twittera 2.0.

 
{youtube}qTlqa-p6yGw{/youtube} 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x