Google już pracuje nad Ice Cream?

Aplikacje

android-ice-crem
Dotychczas o następnej po Honeycomb, wersji Androida słyszeliśmy jedynie plotki na temat jej nazwy. Następnym w kolejności alfabetycznej smakołykiem miał być Ice Cream. Według serwisu Phandroid, spekulacje te potwierdzą się już niebawem. Opierając się na własnych źródłach, informują nas oni, o nowym projekcie Google – GRI17. Najprawdopodobniej jest to następna po 2.3, wersja systemu Android dla telefonów. 

Według nich, Ice Cream wprowadzić ma niektóre elementy Honeycomba na smartfonową wersję systemu Google. Wydaje się to bardzo prawdopodobne, jako że największy koncern internetowy wspominał ostatnio o zbliżeniu do siebie tabletowgo i komórkowego oprogramowania spod znaku zielonego robota.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nie wiadomo jeszcze jakie nowinki z wersji 3.0 wprowadzi Ice Cream, ale o najnowszej wersji Androida nie usłyszymy raczej zbyt szybko. W końcu Google postanowiło ułatwić pracę deweloperom, wydłużając czas między wypuszczaniem coraz to nowszych edycji systemu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x