Jeśli poszukiwanie pracy w formie fizycznego rozsyłania swojego dopieszczonego CV nie jest dla ciebie, Android może przyjść z pomocą. Portal Pracuj.pl wydał aplikację na tę platformę.

Program pozwala przeszukać ponad 17 tys. ofert zebranych przez portal, zapisać ofertę w ulubionych pozycjach, wysłać ją na dowolny e-mail, a także ustawić powiadomienie o nowej ofercie pracy wyszukanej według ustawionych przez użytkownika kryteriów. Aplikacja jest darmowa. Równolegle do niej działa też mobilna wersja portalu – m.pracuj.pl.

Pracuj.pl to polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców, wspierając firmy w pozyskiwaniu kandydatów do pracy. Kandydatom dostarcza codziennie ponad 17 tysięcy oferty pracy od pracodawców, a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Portal powstał w 2000r. i należy do Grupy Pracuj, będącej właścicielem wiodących marek na rynku rekrutacji on-line w Polsce i na Ukrainie. Pracuj.pl jest także członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 70 krajach świata.

 

Źródło: Telix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Bogumirski-Gołdyn