Każdego roku Google pozwala nam na śledzenie trasy, jaką 24 grudnia podróżować będzie Święty Mikołaj. Ten rok nie jest odstępstwem od reguły – dokładnie dziś gigant z Mountain View po raz kolejny uruchomił usługę Santa Tracker. Ta aplikacja to jednak nie tylko trasa Świętego Mikołaja, lecz znacznie więcej!

Śledź podróż Świętego Mikołaja i każdego dnia odkrywaj nowe gry!

Grudzień to okres wzmożonej pracy dla Świętego Mikołaja i jego pomocników – nie dość, że należy stworzyć prezenty dla wszystkich dzieci, to jeszcze trzeba je do nich dostarczyć! Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda trasa Świętego Mikołaja, to aplikacja Santa Tracker została stworzona dla Was. Warto jednak wiedzieć, że program ten to nie tylko interaktywna mapa – dzięki grom potrafi sprawić także sporo frajdy! Aplikacja stworzona została głównie dla dzieci, co widać, po dostępnych grach – są one proste i polegają na tworzeniu własnego elfa czy zgadywaniu lokalizacji wyświetlonego miejsca. Santa Tracker działa na zasadzie kalendarza adwentowego – każdego dnia grudnia w programie pojawiają się nowe ciekawostki na temat Świąt, filmy czy gry.

Santa Tracker

Zobacz także: Zobaczcie, jak sprawuje się Samsung Galaxy Note9.

Nawet jeżeli sami nie skorzystacie z tej aplikacji od Google’a, to warto zainstalować ją na smartfonach dzieci. Myślę, że umili im to okres oczekiwania na wigilijne prezenty!

Pobierz:

Źródło: Google Santa Tracker

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Michał Derej

    Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.