Pamiętacie Pokemon GO? Nadchodzi wyczekiwany tryb PvP

Łukasz Pająk Aplikacje 2018-12-02

Pokemon GO przeszło już wiele etapów życia. Początkowy szał gdzieś zniknął, ale to nie oznacza, że ta aplikacja umiera. Wciąż cieszy się ogromną popularnością — po prostu medialnie ten temat umarł. To też nie oznacza, że Niantic przestał dbać o swój produkt. Wręcz przeciwnie — co pewien czas wprowadzane są nowości, co jak na ponad 2-letni tytuł mobilny robi wrażenie. Jednak od samego początku użytkownicy zwracali uwagę na to, że nie można pojedynkować się z innymi graczami. To w końcu ma się zmienić — nadchodzi tryb PVP.

Pokemon GO jest wciąż popularne — z trybem PVP zyska drugą młodość

Czy jesteście gotowi? Nieco ironiczne pytanie, gdy tak naprawdę możliwość wzajemnego pojedynkowania, to tak naprawdę obowiązkowa pozycja w grach z serii Pokemon. Od dłuższego czasu mówiło się, że Niantic zauważyło tę potrzebę i przygotowywało implementację odpowiednich klas. Teraz wiemy już oficjalnie, że tryb PVP trafi do Pokemon GO. Lepiej późno niż wcale? Wytrwali gracze na pewno to docenią, a starsi być może powrócą do rozgrywki? Jakby nie patrzeć, wydawca jest na wygranej pozycji, wydając tak późno tę zmianę.

Zobacz też: Sony Xperia XZ4 nadchodzi!

Oczywiście nie poznaliśmy żadnej daty premiery nowe funkcjonalności, ale skoro oficjalne profile Pokemon GO już zapowiadają PVP, to z pewnością jest bliżej niż dalej. Plotki mówią, że jeszcze w tym roku gracze będą mogli sprawdzić się nawzajem w pojedynku.

Źródło: Phone Arena  • Pietr

  Nigdzie nie jest napisane, że jest to PVP bo równie dobrze może to być PVE co jest bardziej prawdopodobne.

  • Bartasx

   Anne Beuttenmuller pod koniec lipca powiedziała że trwają prace nad PvP które ma pojawić się pod koniec roku więc jest to prawie pewne że właśnie o to chodzi

 • Bartasx

  Przecież oficjalnie było już mówione że pvp będzie do końca roku. I było to wiadomo od dawnax