[Pobierz] Go to Sleep – popraw jakość swojego snu i wypocznij!

mm Michał Derej Aplikacje 2018-11-26

Od naszych sennych nawyków zależy to, czy następnego dnia będziemy czuli się dobrze. Ustalenie rytmu snu to niezwykle istotna kwestia, która ułatwi nam zasypianie i sprawi, że będziemy budzić się wypoczęci. Na całe szczęście i w tym może pomóc nam nasz smartfon z Androidem. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się aplikacji Go to Sleep, która stosunkowo niedawno pojawiła się w sklepie Google Play. Warto rzucić na nią okiem, szczególnie że autor programu specjalnie dla naszych czytelników przygotował pięć kodów promocyjnych, które ulepszą aplikację do płatnej wersji. I to zupełnie za darmo!

Jak działa aplikacja Go to Sleep?

Go to Sleep to prosta aplikacja z otwartym kodem źródłowym, która stworzona została przez użytkownika portalu Reddit o nicku CorvetteCole. Program ma jedno zadanie – przypominać nam o śnie, który dla człowieka jest bardzo ważny. Interfejs aplikacji jest schludny i czytelny. Główny ekran składa się z licznika, który odmierza czas do godziny, która została przez nas ustalona jako pora na sen.

Na dole interfejsu znaleźć można dwa przyciski: „Settings” oraz „About”. Pierwszy z nich pozwala nam na dostosowanie Go to Sleep do naszych potrzeb – ustalić możemy tam m.in. godzinę, o której chcemy położyć się do łóżka oraz to, czy podczas snu automatycznie powinien włączać się tryb „Nie przeszkadzać”. Oprócz tego w zakładce znajdziemy również kilka opcji kosmetycznych i możliwość wsparcia autora aplikacji. Płatne funkcje użytkownikom pozwalają na korzystanie z m.in. inteligentych powiadomień czy automatycznego trybu „Nie przeszkadzać”, który aktywowany będzie dwie minuty po ostatnim przypomnieniu.

Zobacz także: Nokia zrezygnuje z wycięć w wyświetlaczach. Czy to dobry krok?

Przed snem wystarczy skorzystać z przycisku „Go to sleep”, który ustawi przypomnienie związane ze snem na kolejny dzień. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i nie posiada zaawansowanych funkcji, lecz jednocześnie jest to jej zaletą – program zajmuje jedynie 9 MB w pamięci urządzenia. Kod źródłowy Go to Sleep możecie przejrzeć w serwisie GitHub.

Pobierz aplikację i skorzystaj z płatnej wersji za darmo!

Jeżeli program stworzony przez CorvetteCole się Wam spodobał, to mam dla Was dobre wieści – autor specjalnie dla naszych czytelników przygotował pięć kodów odblokowujących płatną wersję aplikacji zupełnie za darmo. By je aktywować, wystarczy otworzyć sklep Google Play i wybrać opcję „Zrealizuj kod”. Proszę Was jednak o jedno – z poniższych kodów skorzystajcie tylko, jeśli faktycznie chcecie używać aplikacji. Po wykorzystaniu jednego z nich poinformujcie o tym w komentarzu – ułatwi to zadanie innym osobom!

Uwaga: by skorzystać z jednego z poniższych kodów, należy usunąć wszystkie spacje.

 • W P G N 7 M 8 Q 3 W 1 Z 1 M 1 T B U B C B 5 A
 • J H T 7 Z N M J Y P Y K A E Q R Y 2 5 K B M R
 • P E D W H 4 N B A A 4 Y K W C X F 2 L K N B 8
 • 3 C 7 7 E G 5 Y 3 0 P V 0 N H K 3 1 5 A K T X
 • P A R F 9 F 2 0 1 C W Q 4 W F X B H H C S 1 5

Pobierz:

Za miły gest autorowi aplikacji podziękować możecie przy pomocy pozytywnej oceny w sklepie Google Play. Miłego użytkowania! • mico11

  Najlepiej wypierdol smartfona to się lepiej wyśpisz – zamiast instalować kolejna aplikację

 • RattusNrv

  Ale czekajcie, apka która mówi, o której iść spać? To nie lepiej ustawić sobie budzik (tak, budzik!) na daną godzinę i wybrać w które dni ma się aktywować? Po co zaśmiecać telefon kolejną zbędną aplikacją……..
  Nawet tu funkcje (pseudo)premium za 7 zł są jednak śmieszne…

  Nie to że hejt dla hejtu, ale serio dla mnie ta aplikacja nie ma sensu.

 • annonyinganoni

  Wszystkie kody wykorzystane 🙁

  • Michał Derej

   I tylko dwie osoby napisały. Tego się obawiałem…

   • Kris

    Do przewidzenia w naszym kraju;)
    Mało to filmików Lidla krąży po sieci?

   • Marucins

    Może w przyszłości osoba zgłasza się w komentarzu że chce i dostaje. Takie podawanie kodu w artykule jest najgorszym wyjściem. Widać to po powyższym przykładzie.

    W ostateczności możecie maskować kody np.
    zamiast: P A R F 9 F 2 0 1 C W Q 4 W F X B H H C S 1 5
    napisać: P A R # 9 # 2 0 ? C W Q 4 W # X B H H C S ? 5 -> ?-1 #-F itd…
    Wtedy utrudni to zabawę szybkim „łóżkowym” graczom (wpadł, szybko zrobił swoje i poszedł) 😉

    • Michał Derej

     To następnym razem. Do takiej zabawy musiałbym napisać już regulamin, a wczoraj nie miałem na to czasu.

 • DarKo

  Trzeci wykorzystany,thx

 • Salvation18

  Wykorzystałem ostatni kod,bardzo dziękujęx