Go to Sleep

[Pobierz] Go to Sleep – popraw jakość swojego snu i wypocznij!

Michał Derej Michał Derej Aplikacje

Od naszych sennych nawyków zależy to, czy następnego dnia będziemy czuli się dobrze. Ustalenie rytmu snu to niezwykle istotna kwestia, która ułatwi nam zasypianie i sprawi, że będziemy budzić się wypoczęci. Na całe szczęście i w tym może pomóc nam nasz smartfon z Androidem. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się aplikacji Go to Sleep, która stosunkowo niedawno pojawiła się w sklepie Google Play. Warto rzucić na nią okiem, szczególnie że autor programu specjalnie dla naszych czytelników przygotował pięć kodów promocyjnych, które ulepszą aplikację do płatnej wersji. I to zupełnie za darmo!

Jak działa aplikacja Go to Sleep?

Go to Sleep to prosta aplikacja z otwartym kodem źródłowym, która stworzona została przez użytkownika portalu Reddit o nicku CorvetteCole. Program ma jedno zadanie – przypominać nam o śnie, który dla człowieka jest bardzo ważny. Interfejs aplikacji jest schludny i czytelny. Główny ekran składa się z licznika, który odmierza czas do godziny, która została przez nas ustalona jako pora na sen.

Na dole interfejsu znaleźć można dwa przyciski: „Settings” oraz „About”. Pierwszy z nich pozwala nam na dostosowanie Go to Sleep do naszych potrzeb – ustalić możemy tam m.in. godzinę, o której chcemy położyć się do łóżka oraz to, czy podczas snu automatycznie powinien włączać się tryb „Nie przeszkadzać”. Oprócz tego w zakładce znajdziemy również kilka opcji kosmetycznych i możliwość wsparcia autora aplikacji. Płatne funkcje użytkownikom pozwalają na korzystanie z m.in. inteligentych powiadomień czy automatycznego trybu „Nie przeszkadzać”, który aktywowany będzie dwie minuty po ostatnim przypomnieniu.

Zobacz także: Nokia zrezygnuje z wycięć w wyświetlaczach. Czy to dobry krok?

Przed snem wystarczy skorzystać z przycisku „Go to sleep”, który ustawi przypomnienie związane ze snem na kolejny dzień. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i nie posiada zaawansowanych funkcji, lecz jednocześnie jest to jej zaletą – program zajmuje jedynie 9 MB w pamięci urządzenia. Kod źródłowy Go to Sleep możecie przejrzeć w serwisie GitHub.

Pobierz aplikację i skorzystaj z płatnej wersji za darmo!

Jeżeli program stworzony przez CorvetteCole się Wam spodobał, to mam dla Was dobre wieści – autor specjalnie dla naszych czytelników przygotował pięć kodów odblokowujących płatną wersję aplikacji zupełnie za darmo. By je aktywować, wystarczy otworzyć sklep Google Play i wybrać opcję „Zrealizuj kod”. Proszę Was jednak o jedno – z poniższych kodów skorzystajcie tylko, jeśli faktycznie chcecie używać aplikacji. Po wykorzystaniu jednego z nich poinformujcie o tym w komentarzu – ułatwi to zadanie innym osobom!

Uwaga: by skorzystać z jednego z poniższych kodów, należy usunąć wszystkie spacje.

  • W P G N 7 M 8 Q 3 W 1 Z 1 M 1 T B U B C B 5 A
  • J H T 7 Z N M J Y P Y K A E Q R Y 2 5 K B M R
  • P E D W H 4 N B A A 4 Y K W C X F 2 L K N B 8
  • 3 C 7 7 E G 5 Y 3 0 P V 0 N H K 3 1 5 A K T X
  • P A R F 9 F 2 0 1 C W Q 4 W F X B H H C S 1 5

Pobierz:

Za miły gest autorowi aplikacji podziękować możecie przy pomocy pozytywnej oceny w sklepie Google Play. Miłego użytkowania!

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy