[Pobierz] Dzięki tym aplikacjom już nigdy nie przeoczysz żadnej świetnej promocji!

Michał Derej Michał Derej Aplikacje

Czarny Piątek to dzień, w którym wszystkie firmy prezentują nam świetne promocje na swoje produkty. Tak jest przynajmniej w teorii, bo każdy wie, jak Czarny Piątek wygląda w naszym kraju – sklepy podwyższają ceny kilka dni wcześniej, by następnie „pochwalić się” zniżkami. W tym całym gąszczu słabych ofert ciężko jest znaleźć prawdziwe perełki. Przynajmniej z pozoru – dzięki aplikacjom, które przedstawię Wam w dzisiejszym artykule, każdy z nas będzie mógł zostać najlepszym łowcą świetnych ofert. Smartfony w dłoń i zaczynamy – nie wpadnijcie jednak w zakupoholizm!

Pepper

Zacznijmy standardowo, od najlepszego moim zdaniem serwisu społecznościowego z najświeższymi promocjami – Peppera. Aplikacja portalu jest bardzo prosta, lecz zarazem niezwykle funkcjonalna. Interfejs programu składa się z czterech zakładek, które wyjaśniam Wam poniżej:

  • Najgorętsze – wyłącznie najlepsze promocje z danego przedziału czasowego
  • Gorące – popularne w tym momencie okazje, które są jeszcze dość świeże
  • Nowe – wszystkie okazje dodane przez użytkowników, wśród nich znaleźć można wiele słabych ofert
  • Komentowane – okazje z najnowszymi komentarzami

Po wciśnięciu ikonki hamburgera (lewy górny róg) wyświetlone zostanie rozwijane menu. Tutaj znaleźć można m.in. podział promocji na kategorie (np. okazje lub kupony) i świetną funkcję o nazwie „Alert słów kluczowych”. Jak ona działa? W momencie, gdy w serwisie Pepper pojawi się promocja oznaczona danym słowem kluczowym (np. S8, dron, Huawei itp.), to smartfon automatycznie powiadomi nas o tym. Jest to świetny sposób na to, by nie przegapić żadnej okazji – dzięki aplikacji Peppera wielokrotnie udało mi się skorzystać z genialnych promocji lub błędów cenowych, które aktywne były tylko krótką chwilę. Oczywiście do serwisu dodawać możecie również własne okazje. Przetestujcie aplikację tego portalu społecznościowego – nie pożałujecie.

Pobierz:

Steal Alert

Steal Alert to interesująca aplikacja, której nazwa tłumaczy zasadę jej działania – użytkownik po zainstalowaniu programu otrzymuje powiadomienia o tzw. „stealach”, czyli wyjątkowo dobrych promocjach (a te skupiają się głównie na odzieży i akcesoriach). Aplikacja, w przeciwieństwie do Peppera, nie pozwala na dodawanie własnych okazji – nad wszystkim panują twórcy Steal Alerta. Program działa bardzo dobrze, lecz muszę zarzucić mu jedno – ma on beznadziejny interfejs, który nie jest zbyt intuicyjny.

Opisy potrafią również irytować, ponieważ napisane są w bardzo potocznym języku. Aplikacja pozwala nam na wybór okazji, które chcemy śledzić – mogą to być ubrania danej marki, sklep czy nawet elektronika. Warto wypróbować Steal Alerta – jeżeli program nie przypadnie Wam do gustu, to można się go po prostu pozbyć.

Pobierz:

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy