google night sight aparat

Night Sight już dla wszystkich Pixeli — za to Google należy docenić

Aplikacje

We wczorajszych tekstach słusznie zauważyliście, że nasze ostatnie wpisy dotyczące Google i ich smartfonów nie są pozytywne. Jednak w żaden sposób nie jest to celowe — po prostu opisujemy poczynania firmy, a że są, jakie są to… Na to nic nie poradzimy. Jednak można też doceniać Amerykanów — w tym wypadku na wierzch wychodzi Night Sight, czyli specjalny tryb nocny, który poniekąd ośmieszył konkurencję. Z wyjątkiem Huawei, które po prostu niechętnie chwaliło się tym rozwiązaniem, a jest równie dobre. Tymczasem teraz każdy reprezentant serii Pixel może sprawdzić omawianą, nocną rewelację i to dodatkowo należy docenić.

To, co najważniejsze z Pixeli 3 trafia na starsze modele — Night Sight dla wszystkich smartfonów od Google

google pixel 3 night sight iphone xs

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Night Sight to po prostu zdecydowanie jaśniejsze zdjęcia w nocy, bez używania lampy błyskowej i bez utraty detali. Konkurencja stara się imitować ten tryb, ale najczęściej cierpią na tym szczegóły — pojawia się po prostu mydło i szumy. Dlatego to punkt, za który należy chwalić Google. Szczególnie teraz, gdy firma postanowiła udostępnić swój algorytm użytkownikom starszych modeli z rodziny Pixel. Dotyczy to wszystkich reprezentantów tej rodziny — również tych zaprezentowanych dwa lata temu. Oczywiście nie jest to forma aktualizacji systemu, a samej aplikacji aparatu. Dzięki temu, że rozwiązanie jest zawarte w samym programie, to pojawiają się różne „porty”, które umożliwiają sprawdzenie Nigth Sight na różnych urządzeniach.

Zobacz też: Nowe formy sterowania ukryte w Pixelach!

Z jednej strony należy pochwalić Google za wsparcie swoich urządzeń, ale… Ok, tym razem zostawmy Amerykanów tylko z pochwałami! Należy im się, bo próżno szukać drugiego producenta, który prezentuje tyle ciekawych rozwiązań na bazie samego oprogramowania. Życzmy firmie kolejnych sukcesów — może Pixel 3 Lite będzie takim?

 

Źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x