Android Market – wersja 2.2.11

Aplikacje

Jeśli lubicie i/lub musicie posiadać najnowsze wersje wszystkich aplikacji na swoim smartfonie, jest to informacja dla Was!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Najnowsza wersja Android Market, oznaczona jako 2.2.11 jest dostępna. W zasadzie nie wnosi ona żadnych nowych usprawnień czy funkcji, zaktualizowane zostały jedynie zabezpieczenia.

Aplikacja powinna się zaktualizować automatycznie, jeśli jednak to się nie stało, pomocnym może się okazać wyczyszczenie danych aplikacji i uruchomienie jej ponownie. W sytuacji, gdy nawet takie działanie nie pomaga, Market można zainstalować z załączonego pliku .apk lub wykonać flash pliku .zip w trybie recovery. Przy korzystaniu z drugiej opcji, przed rozpoczęciem operacji sugerujemy przygotowanie backupu danych.

Market 2.2.11 do pobrania: plik .apk oraz plik .zip.

Źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x