Google Play Best of Awards to coroczna gratka dla deweloperów. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie to jest po prostu konkursem dla aplikacji ze Sklepu Play. Mamy do czynienia z wieloma kategoriami, a wyróżnieni mogą liczyć na chwilę sławy. Jednak tegoroczna edycja wyraźnie się różni od poprzednich — przede wszystkim pojawiają się kategorie, w których to użytkownicy będą głosować. Dotychczas tylko wybrane osoby — głównie z Google — decydowały o zwycięzcach w poszczególnych grupach. To niewątpliwie istotna zmiana, która zdecydowanie była potrzebna i sprawi, że samo wydarzenie zyska na popularności.

Google Play Best of Awards — wybierz swoją ulubioną aplikację lub grę

Jeśli chcecie poznać zwycięzców tegorocznej gali Google Play Awards, to zachęcam do zapoznania się z artykułem Michała. Tymczasem skupmy się na tym, co najważniejsze w dzisiejszym tekście. Otóż Google daje nam do wyboru po 20 aplikacji i gier. Naszym zadaniem jest wybrać najlepszych reprezentantów. Wydaje się proste? Oto nominowane tytuły:

  • aplikacje:
  • gry:

Niewątpliwie duże znaczenie przy wyborze nominacji miała popularność poszczególnych programów. Jak doskonale wiemy, ta cecha nie musi iść w parze z dobrym produktem, co z pewnością da się odczuć.

Zobacz też: Honor Magic 2 i Honor Watch oficjalnie

Głosowanie rozpocznie się 12 listopada, a wyniki mamy poznać na początku grudnia. W takim razie, jakie są Wasze typy? Może dodalibyście coś od siebie do powyższych list?

 

źródło: 9to5Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.